Sestra pri lôžku

1 304 - 1 826 EUR/mesiacZákladná mzda bude stanovená podľa zákona č. 578/2004 Z. z. , získaných rokov praxe a dosiahnutej špecializácie. Po skončení skúšobnej doby možnosť získať osobný príplatok. Mesačné vyplácanie nebezpečnostného príplatku. K základnej mzde sú vyplácané príplatky za odpracované soboty, nedele a sviatky podľa ZP.
Plný úväzok
Kollárova 282/3, 034 91 Ľubochňa
dohodou

    Informácie o pracovnom mieste

    Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
    Komplexná ošetrovateľská starostlivosť o pacientov na lôžkovom oddelení v trojzmennej prevádzke.

    Zamestnanecké výhody, benefity:
    – koncoročné odmeny
    – odmeny pri životných a pracovných výročiach
    – príspevky zamestnávateľa III. pilier
    – celozávodná dovolenka počas vianočných sviatkov
    – príspevok na rekreáciu zamestnanca
    – príspevky zo sociálneho fondu podľa Kolektívnej zmluvy
    – možnosť osobného rastu
    – stabilné pracovné miesto

    Informácie o výberovom konaní:
    Pozvaní na pohovor budú iba uchádzači, ktorí spĺňajú kvalifikačné predpoklady na výkon pracovnej pozície „sestra“. Špecializácia v odbore vítaná, no nie je podmienkou.
    Na ponuky uchádzačov so vzdelaním zdravotnícky asistent a praktická sestra nebudeme reagovať.

    Predpokladaný termín ukončenia výberového konania:
    2. 6. 2024

    Požiadavky na zamestnanca

    Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním:
    stredoškolské s maturitou
    nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
    vysokoškolské I. stupňa
    vysokoškolské II. stupňa

    Vzdelanie v odbore:
    SŠ – všeobecná sestra, VŠ – ošetrovateľstvo

    Pozícia je vhodná pre absolventa:
    Áno

    Osobnostné predpoklady a zručnosti:
    empatia, flexibilita, komunikatívnosť, ústretovosť, ochota učiť sa nové veci

    Kontakt

    Kontaktná osoba:
    Gabriela Zelencová
    Tel.: +421444306127